آشنایی با آژانس دیجیتال مارکتینگ سیگما

سیگما نتیجه فعالیت ۱۰ ساله متخصصانی است که هر روز به پیشرفت برندهای ایرانی و خارجی و همچنین گسترش بازار جوان اما پر انرژی آنلاین ایران کمک کرده‌اند. در سیگما بهترین متخصصان مارکتینگ کنار یکدیگر آمده‌اند تا راهکارهای نوین و خلاقانه روز دنیا را در اختیار کسب‌وکارها و برندها قرار دهند.

ما عقیده داریم رشد شرکت تبلیغاتی تنها در حالتی صورت می‌گیرد که همکاری متقابل با مشتریان خود داشته باشد. به همین علت در سیگما مشاورانی دلسوز و مجرب حضور دارند تا شما را در تنظیم و اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغاتی کمک کنند. علاوه بر آن هدف ما تنها اجرای خواسته‌هایتان نیست، بلکه ارائه راهکارهای متفاوت برای رشد هرچه بیشترتان است.

سیگما از برترین برنامه‌نویسان استفاده می‌کند تا کدهای تبلیغاتی امن و سریع در اختیار ناشران قرار گیرد؛ زیرا ناشران به سیگما اعتماد دارند و سیگما نیز پاسخ این اعتماد را با ارائه کدهای تبلیغاتی می‌دهد که تاثیر منفی در سرعت وبسایت نمی‌گذارد و فاقد عناصر مخرب است.

با درک موارد فوق می‌توان سیگما را پلتفرم هوشمند تبلیغاتی دانست که ایده‌ها، خدمات و محصولات برندها، فروشگاه‌ها و شرکت‌ها را به بهترین و ایمن‌ترین شکل ممکن به نمایش می‌گذارد.

ارزش‌های سیگما بر اساس اخلاق‌مداری و اعتماد دو طرفه بنا نهاده شده است و مهم‌ترین هدف سیگما تاثیرگذاری مثبت بر بازار روبه‌رشد آنلاین ایران است. ما عقیده داریم که تبلیغات هوشمند یعنی آنچه کاربر نسبت به مشاهده‌اش علاقه‌مند باشد، نه آنکه آن را تحمل کند. به همین منظور از برترین شیوه‌ها و متدهای روز استفاده می‌کنیم تا همواره برترین خدمات را ارائه دهیم.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

سیگما راهکاری منحصر به شما ارائه می دهد

درباره سیگما

سیگما پلتفرمی نوآورانه برای تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است که جدیدترین و باکیفیت ترین راهکارهای هدفمند را ارائه می دهد. در سیگما شیوه جدیدی از تبلیغات را تجربه کنید.

pin_drop

آدرس

تهران، خیابان مطهری
خیابان ترکمنستان،
کوچه زیتون ، پلاک 9

phone

راه های ارتباطی

021-8844-2100
شنبه تا چهارشنبه, 9:00-18:00
info[@]sigmaad.com